УВАГА! Важлива інформація:

Заповненння форми онлайн НЕ забезпечує внесення даних Вашої дитини до загальноміської черги на вступ у ДНЗ міста! Для завершення реєстрації та отримання порядкового номеру в черзі необхідно в 3-денний термін пред'явити оригінал та копію свідоцтва про народження Вашої дитини у реєстраційному центрі за адресою: м.Тернопіль, бульвар Т.Шевченка 1, 3-й поверх, кабінет №35.


Інформація про дитячий навчальний заклад ТДНЗ №14  [ Повернутись ]

Повна назва ДНЗ:  Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 14 (загального розвитку) Тернопільської міської ради Тернопільської області
Адреса:  м. Тернопіль, вул.. Київська, 1 "а", (мікрорайон Сонячний)
Контактні дані:  тел. 26-10-11, 26-97-47
Електронна адреса:  ternopildnz14@gmail.com
Завідувач:  Мохорук Орися Іванівна
Режим роботи:  10.30 год. (з 8.00 год. по 18.30 год.)

Кількість груп за віком: переддошкільного віку (від 2-х до 3-х років)2

дошкільного віку (від 3-х до 6(7) років) 11

В ДНЗ створені умови для психологічного та емоційного комфорту дошкільнят.

Освітній процес в закладі спрямований на розвиток логічного мислення і творчих здібностей вихованців, забезпечення фізичного та психічного розвитку шляхом використання здоров’язбережуючих технологій, формування художньо-естетичної компетентності дітей, всебічну підготовку до навчання в школі, оновлення розвивального предметно-ігрового середовища, психолого-педагогічне проектування діяльності вихователя і дітей, інтеграцію освітнього процесу.

Для розвитку, навчання, самовдосконалення та самореалізації можливостей кожної дитини в групах обладнано розвивальні і предметно-ігрові осередки, які включають в себе центри дитячої діяльності: „Природолюби”, „Дослідники”, „Мислителі”, „Фантазери”, „Маленькі актори”, „Книголюби”, „Маленькі українці”, „Музиканти”, „Конструктори”, „Спортсмени”, „Господарики”, „Модники і модниці”, куточки усамітнення.

В закладі облаштовані музична, фізкультурна зали, медичний кабінет, кімната дитячої творчості, кабінет психолога, ігрові та спортивний майданчики.

В ДНЗ працюють гуртки і студії за інтересами: „Маленькі мислителі”, „Умілі рученята”, „Паросток”, „Веселі музики”, „Фізкульт-ура!”, „Вивчаємо англійську”, „Граємо в шашки”,  художня студія „Чарівний пензлик”, театральна студія „Наші таланти”.

Творчий колектив дошкільного закладу складає 33 педагоги: завідувач, вихователь-методист, 26 вихователів, 2 музичні керівники, практичний психолог, інструктор з фізкультури, керівник гуртка.

29 педагогів ДНЗ мають повну вищу педагогічну освіту; 4 — базову вищу.

 

ДокументаціяРежим роботи

Понеділок - Четвер з 09.00 до 16.30
Обідня перерва з 13.00 до 14.00

П'ятниця - неприйомний день (проведення технічних робіт)
Субота, Неділя - вихідний