УВАГА! Важлива інформація:

Заповненння форми онлайн НЕ забезпечує внесення даних Вашої дитини до загальноміської черги на вступ у ДНЗ міста! Для завершення реєстрації та отримання порядкового номеру в черзі необхідно в 3-денний термін пред'явити оригінал та копію свідоцтва про народження Вашої дитини у реєстраційному центрі за адресою: м.Тернопіль, бульвар Т.Шевченка 1, 3-й поверх, кабінет №35.


Інформація про дитячий навчальний заклад ТДНЗ №26  [ Повернутись ]

Повна назва ДНЗ:  Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 26 Тернопільської міської ради (заклад загального розвитку дітей)
Адреса:  м.Тернопіль, вул. Л. Українки 7-а, (мікрорайон Східний)
Контактні дані:  тел. 24-12-65
Електронна адреса:  ternopildnz26@gmail.com
Завідувач:  Патряк Лариса Андріївна
Режим роботи:  10 год. 30 хв. З 8-00 – 18-30, чергові групи – 7-50 –8-00; 18-30 – 18-40.

Функціонує 9 вікових груп, з них: 

переддошкільного віку( від 2-х до 3-х років) – 2 групи;

дошкільного віку (від 3-х до 6 (7) років) – 7 груп;

та 1 клас ТЗОШ № 10.

 Освітній процес в закладі  спрямований на формування різнобічно розвиненої, національно свідомої, життєво компетентної дитини, готової розв’язувати практичні завдання, знаходити виходи з реальних життєвих ситуацій. У закладі створені всі умови, щоб надати дитині свободу самовираження. Весь колектив працює над збереженням і зміцненням фізичного та психічного здоров'я дітей. Свої завдання дошкільний навчальний заклад реалізовує у тісній співпраці із сім'єю: активно залучають батьків до освітнього процесу, консультують з питань психолого-педагогічної підготовки до виховання дітей. За допомогою казки, гри та художньо-творчої діяльності малюки пізнають сутність, закономірності та правила навколишнього життя.

У закладі облаштовані  музична, фізкультурна зали, світлиця для ознайомлення дітей з традиціями та побутом українського народу,кабінет для гурткової роботи з розвитку зв’язного мовлення «Веселий язичок», ігрові та спортивний майданчики.

 Надаються додаткові освітні послуги понад межі Базового компоненту дошкільної освіти у вигляді гурткової роботи з вивчення англійської мови.

Для батьків працює «Школа молодих батьків», консультативний центр для батьків і дітей з формування в дошкільнят позитивних рис характеру і корекції небажаних проявів поведінки.

Педагогічний склад: 19 вихователів, 2 музкерівники, інструктор з фізкультури, практичний психолог, керівник гуртка, вихователь-методист.

Проектна потужність – 240 дітей.

ДокументаціяРежим роботи

Понеділок - Четвер з 09.00 до 16.30
Обідня перерва з 13.00 до 14.00

П'ятниця - неприйомний день (проведення технічних робіт)
Субота, Неділя - вихідний