УВАГА! Важлива інформація:

Заповненння форми онлайн НЕ забезпечує внесення даних Вашої дитини до загальноміської черги на вступ у ДНЗ міста! Для завершення реєстрації та отримання порядкового номеру в черзі необхідно в 3-денний термін пред'явити оригінал та копію свідоцтва про народження Вашої дитини у реєстраційному центрі за адресою: м.Тернопіль, бульвар Т.Шевченка 1, 3-й поверх, кабінет №35.


Інформація про дитячий навчальний заклад ТДНЗ №27  [ Повернутись ]

Повна назва ДНЗ:  Тернопільський дошкільний навчальний заклад №27 (загального розвитку(компенсую чого типу для дітей з вадами зору)) Тернопільської міської ради
Адреса:  м.Тернопіль, вул.Братів Бойчуків 8, (мікрорайон «Сонячний»)
Контактні дані:  тел. 0352269240 тел. 0352269750 (Завідуюча)
Електронна адреса:  dnz27kazka@gmail.com
Завідувач:  Михалевич Тетяна Вололдимирівна
Режим роботи:  з 8:00-18:30 год.

Кількість груп за віком: 12груп

Переддошкільного віку(від 2-х до 3-х років) -  1 або 2 ясельних групи;

Переддошкільного віку(від 3-х до 6(7)років) - 11 або 10 садових груп;

Основні напрямки освітньої діяльності:

1. Організаційно-педагогічний:

визначення рівнів розвитку кожної дитини, діагностування та визначення стану зору кожної дитини, комплектування груп та підгуп, наявність сучасного ігрового та наочного матеріалу, обладнання та освітлення навчально-ігрових приміщень.

2. Лікувально-відновлювальний:

це лікування, розвиток та охорона залишкового зору у дошкільнят , який здійснюється медичними працівниками (лікарем офтальмологом та сестрами- ортоптистками).

3. Корекційно виховний напрямок:

це формування у дошкільників з паталогією зору компенсаторних способів пізнавальної, ігрової , мовленнєвої ,зображувальної та трудової діяльності, який здійснюється вчителями-дефектологами , логопедом,практичним психологом та всіма педагогічними працівниками Днз №27.

Створені сучасні умови для лікування, профілактики та корекції зору, навчання, виховання, та всебічного розвитку дітей від 2-х до 6-ти років.

Проектна потужність – 230 місць

ДокументаціяРежим роботи

Понеділок - Четвер з 09.00 до 16.30
Обідня перерва з 13.00 до 14.00

П'ятниця - неприйомний день (проведення технічних робіт)
Субота, Неділя - вихідний