УВАГА! Важлива інформація:

Заповненння форми онлайн НЕ забезпечує внесення даних Вашої дитини до загальноміської черги на вступ у ДНЗ міста! Для завершення реєстрації та отримання порядкового номеру в черзі необхідно в 3-денний термін пред'явити оригінал та копію свідоцтва про народження Вашої дитини у реєстраційному центрі за адресою: м.Тернопіль, бульвар Т.Шевченка 1, 3-й поверх, кабінет №35.


Інформація про дитячий навчальний заклад ТДНЗ №29  [ Повернутись ]

Повна назва ДНЗ:  Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 29 « В І Н О Ч О К» заклад загального розвитку
Адреса:  м. Тернопіль, вул.. Глиняна, 25 ( мікрорайон центр)
Контактні дані:  тел. 47 25 01, 47 25 61
Електронна адреса:  dnz29ternopil@gmail.com
Завідувач:  Мотрук Галина Петрівна
Режим роботи:  7-40 - 18-10 , чергові групи 7-30 -18-30

Функціонує 5 вікових груп , з них :      переддошкільного віку ( від 2-х до 3-х років) -  1,  дошкільного віку ( від 3-х до 6(7) років )-  4

Девіз нашого закладу:

 « У вихованні немає головного і другорядного, як немає головної пелюстки серед багатьох пелюсток, що створюють квітку».   В.Сухомлинський

Основні напрями освітньої діяльності

Велика увага  приділяється екологічному вихованню та народознавчій роботі. Адже саме через екологію душі, екологію особистості, екологію культури та орієнтування  дітей на культурно-національні, загальнолюдські цінності у ставленні до природи, себе і оточуючих, можна виховати  здорову, гармонійно розвинену особистість. Педагогічний колектив впроваджує інноваційні технології, що впливають на розвиток творчих можливостей дітей, вміння самостійно конструювати власну діяльність, орієнтуватись в інформаційному просторі, використовувати одержані знання на практиці,  формують у вихованців культуру здорового способу життя, як складової  психофізичного розвитку.

В закладі облаштовані музична, фізкультурна зали, кімната народної творчості, ігрові та спортивний майданчики.

 В ДНЗ працюють гуртки і студії за інтересами: екологічний гурток  «Ми екологи»,  гурток християнської етики, художня студія «Чарівний пензлик»., гурток спортивних танців, гурток англійської мови.

Педагогічний склад: 10 вихователів, 1 музичний керівник, інструктор з фізкультури, вихователь – методист.

Проектна потужність :  95 дітей

Проектна потужність :  95 дітей

ДокументаціяРежим роботи

Понеділок - Четвер з 09.00 до 16.30
Обідня перерва з 13.00 до 14.00

П'ятниця - неприйомний день (проведення технічних робіт)
Субота, Неділя - вихідний