УВАГА! Важлива інформація:

Заповненння форми онлайн НЕ забезпечує внесення даних Вашої дитини до загальноміської черги на вступ у ДНЗ міста! Для завершення реєстрації та отримання порядкового номеру в черзі необхідно в 3-денний термін пред'явити оригінал та копію свідоцтва про народження Вашої дитини у реєстраційному центрі за адресою: м.Тернопіль, бульвар Т.Шевченка 1, 3-й поверх, кабінет №35.


Інформація про дитячий навчальний заклад ТНВК №32  [ Повернутись ]

Повна назва ДНЗ:  Тернопільський навчально-виховний комплекс №32 Тернопільської міської ради Тернопільської області
Адреса:  м. Тернопіль, вул.. Бригадна, 46, (мікрорайон Кутківці)
Контактні дані:  тел. 53-86-28
Електронна адреса:  TNVK32@gmail.com
Завідувач:  Кузик Ольга Іванівна
Режим роботи:  8.00год. 18.30год. 7.30год. - 19.00год.- чергова група

Кількість груп за віком: 4

Перед дошкільного віку (від 2-х до 3-х років) – 1

Дошкільного віку (від 3-х до 6(7) років) – 3

Кількість класів – 4

Основні напрямки освітньої діяльності: розвиток духовності у дошкільнят та школярів на засадах християнської моралі.

Освітній процес в навчальному закладі спрямований на  виховання та навчання дошкільнят та школярів, режим роботи, зміцнення здоров'я відповідно до санітарно-гігієнічних вимог та забезпечення їх дотримання. Початкова школа зберігає наступність із дошкільним періодом дитинства, забезпечує подальше становлення особистості дитини, її інтелектуальний, соціальний, фізичний розвиток. Пріоритетним у початкових класах є виховні, загальнонавчальні і розвивальні функції.

Гурткова робота  є дієвою формою організації дитячої життєдіяльності і становить невід'ємну частину освітнього процесу: "Студія креативних ідей", "Паперова пластика", "Природа і фантазія", "Чарівні фарби", "Веселі танцюристи", англійський гурток мовою оригіналу «Овації». Гурткова робота спрямована на розвиток творчості дітей, їх здібностей, талантів, формування естетичного смаку, здорового способу життя, на задоволення потреб дошкільників та школярів щодо реалізації їх особистості.

Створені умови: англійський кабінет , чудова музична зала, яка є естетично оформленою, з сучасними технічними засобами. Силами педагогів та вихованців проводяться лялькові та театральні вистави, які завжди створюють атмосферу справжньої радості у дітей.

Для збагачення скарбниці духовної культури вихованців використовуємо українознавчий матеріал, «Біблійні історії Старого та Нового Завітів». Матеріал для проведення уроків з основ християнської етики проводяться в спеціально облаштованій кімнаті.

Для батьків працює: «Школа молодих батьків», консультативний центр для батьків які хочуть віддати на виховання  дітей у навчальний заклад.

Педагогічний склад: 21 педагог, музкерівник, інструктор з фізкультури, практичний психолог, вихователь-методист.

Проектна потужність – 200 дітей.

ДокументаціяРежим роботи

Понеділок - Четвер з 09.00 до 16.30
Обідня перерва з 13.00 до 14.00

П'ятниця - неприйомний день (проведення технічних робіт)
Субота, Неділя - вихідний