УВАГА! Важлива інформація:

Заповненння форми онлайн НЕ забезпечує внесення даних Вашої дитини до загальноміської черги на вступ у ДНЗ міста! Для завершення реєстрації та отримання порядкового номеру в черзі необхідно в 3-денний термін пред'явити оригінал та копію свідоцтва про народження Вашої дитини у реєстраційному центрі за адресою: м.Тернопіль, бульвар Т.Шевченка 1, 3-й поверх, кабінет №35.


Інформація про дитячий навчальний заклад ТДНЗ №5  [ Повернутись ]

Повна назва ДНЗ:  Тернопільський дошкільний навчальний заклад №5 заклад загального розвитку дітей Тернопільської міської ради
Адреса:  м.Тернопіль, вул. С.Наливайка, б.2. (район «Новий Світ»
Контактні дані:  тел.52-80-58, 25-89-87
Електронна адреса:  ternopildnz5@gmail.com
Завідувач:  Мельник Світлана Ігорівна
Режим роботи:  8 год.00 хв.-18 год.30 хв.; чергові групи: 7 год.51хв.- 8 год.00 хв.,18 год.30 хв. - 18 год.39 хв.

Функціонує 8 вікових груп, з них: 2 групи для дітей раннього віку, 2 групи для дітей молодшого дошкільного віку, 4 групи для дітей старшого дошкільного віку.

Освітній процес в закладі  спрямований на розвиток у дітей чуттєво-емоційного сприйняття навколишнього світу крізь призму музичного та хореографічного мистецтва, збагачення індивідуального досвіду, формування вміння працювати з різними матеріалами, вчити добирати відповідні засоби реалізації задуму, на створення та оновлення розвивального предметно-ігрового середовища.

В закладі облаштовані  музична, фізкультурна зали, методичний та медичний кабінети, ігрові та спортивний майданчики.

В ДНЗ працюють гуртки і студії за інтересами: гурток народного танцю «Хвилинки хореографії» для дітей середніх та старших груп; гурток англійської мови, який проводять з дітьми середніх та старших груп спеціалісти Центру вивчення англійської мови фірми «Лідер»; гурток бісероплетіння «Бісерові візерунки» з дітьми старших груп, який сприяє  вдосконаленню розвитку дрібної моторики рук; працює студія «Чарівний світ пісні» під керівництвом музичного керівника, завдяки якому розкриваються індивідуальні пісенні здібності кожної дитини.

Для батьків працює  консультативний центр для батьків.

Педагогічний склад: 16 вихователів, 2 музкерівники, інструктор з фізкультури,  вихователь-методист.

Проектна потужність150 дітей.

ДокументаціяРежим роботи

Понеділок - Четвер з 09.00 до 16.30
Обідня перерва з 13.00 до 14.00

П'ятниця - неприйомний день (проведення технічних робіт)
Субота, Неділя - вихідний