УВАГА! Важлива інформація:

Заповненння форми онлайн НЕ забезпечує внесення даних Вашої дитини до загальноміської черги на вступ у ДНЗ міста! Для завершення реєстрації та отримання порядкового номеру в черзі необхідно в 3-денний термін пред'явити оригінал та копію свідоцтва про народження Вашої дитини у реєстраційному центрі за адресою: м.Тернопіль, бульвар Т.Шевченка 1, 3-й поверх, кабінет №35.


Інформація про дитячий навчальний заклад ТДНЗ №10  [ Повернутись ]

Повна назва ДНЗ:  Тернопільський дошкільний навчальний заклад №10 ( загального розвитку дітей) Тернопільської міської ради Тернопільської області
Адреса:  м. Тернопіль, вул.. Паращука 1 (мікрорайон центр)
Контактні дані:  тел. 52-75-64, 25-27-30
Електронна адреса:  prominez@ukr.net
Завідувач:  в.о. Сулипа Н.Б.
Режим роботи:  8.00 – 18.48; переддошкільного віку(від 2-х до 3-х років) - 1 група; дошкільного віку (від3-х до 6(7) років )- 9 груп

Основні напрямки освітньої діяльності: створення сприятливих умов для формування особистості дитини, реалізації творчих здібностей; формування у дітей основ світогляду;  формування у дітей навичок практичного життя; збагачення індивідуального досвіду дитини; підготовка дітей для успішного навчання в школі; співпраця з батьками на засадах партнерства.

Створені умови для всебічного розвитку дитини. В закладі об лаштовані музична зала, фізкультурні зали, ігрові та спортивний майданчики.

В ДНЗ працюють гуртки: танцювальний « Чоботята-дроботята», вокальний «Дзвінкі голосочки»,гурток  народних інструментів «Веселі музики», гурток з вивчення англійської мови.

Педагогічний колектив  високопрофесійний,  впроваджує  інноваційні, освітні  технології, сповідує гуманістичні та демократичні цінності.

Проект на потужність – 195 дітей

ДокументаціяРежим роботи

Понеділок - Четвер з 09.00 до 16.30
Обідня перерва з 13.00 до 14.00

П'ятниця - неприйомний день (проведення технічних робіт)
Субота, Неділя - вихідний