УВАГА! Важлива інформація:

Заповненння форми онлайн НЕ забезпечує внесення даних Вашої дитини до загальноміської черги на вступ у ДНЗ міста! Для завершення реєстрації та отримання порядкового номеру в черзі необхідно в 3-денний термін пред'явити оригінал та копію свідоцтва про народження Вашої дитини у реєстраційному центрі за адресою: м.Тернопіль, бульвар Т.Шевченка 1, 3-й поверх, кабінет №35.
Перевірка стану черги в ДНЗ

УВАГА!
Шановні батьки, при перегляді черги, рік народження дитини потрібно вибирати той самий, який було вказано під час заповнення форми онлайн в полі "Рік народження для реєстрації".


Чому може змінюватись позиція в черзі?
При формуванні черги в конкретний ДНЗ пріоритетним критерієм виступає Ваш номер в системі реєстрації (номер загальної черги). Номер загальної черги є унікальним та незмінним. Порядкова позиція у черзі до конкретного ДНЗ може змінюватись в наслідок зміни анкетних даних (зокрема номера вибраного ДНЗ та року вступу) іншими зареєстрованими особами.
Приклад: якщо дитина, яка зареєстрована у ДНЗ №5 із номером загальної черги 128, змінює анкетні дані (у зв'язку із зміною місця проживання або з інших причин) і обирає ДНЗ № 16, то усі інші діти, чий номер загальної черги більший ніж 128, зміщуються на одну позицію вниз у черзі до даного ДНЗ.


До відома батьків:
Змінювати анкетні дані, зокрема вибраний для вступу ДНЗ, можна лише до 1 січня вказаного року вступу! Протягом вказаного року вступу можлива лише перереєстрація дитини в черзі.

Діти, які будуть подані у списках на зарахування в ДНЗ, відмічені червоним кольором
Якщо запис про Вашу дитину пропав із списку черги, значить він уже перенесений у список для зарахування у ДНЗ


ВАЖЛИВО!
Якщо Ваша дитина перенесена у список для зарахування, просимо з'явитись у садок до 1 жовтня 2018. В іншому випадку місце буде втрачено."


ДНЗ:   Рік народження:  Рік вступу:  

№ в системі Реєстраційний код Ім'я, по-батькові Рік народження Рік вступу

Знайдено записів 0
Замовлення: 0 місць.